Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Valgme" darbības pamatvirzieni ir dziļurbumu ierīkošana ūdensapgādes vajadzībām vai ģeotermālā zemes siltuma izmantošanai, to aprīkošana, ārējo ūdensvadu tīklu izbūve, esošu dziļurbumu apkalpošana - artēzisko aku skalošana, remonts, kā arī to likvidācija.

SIA „Valgme”, dziļurbumu ierīkošanai, sniedz saviem klientiem pilnu pakalpojumu paketi – urbuma projekta izstrāde, dokumentu iesniegšana un saskaņošana valsts institūcijās, urbšanas darbu veikšana, dziļurbuma sagatavošana ekspluatācijai, ūdens ķīmiskā un baktereoloģiskā testēšana, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā saskaņota urbuma pases sagatavošana un izsniegšana klientam. Tāpat veicam artēziskās akas pieslēgšanu patērētājiem (ēkām, laistīšanas sistēmām u.c.).

Mūsu uzņēmuma darbinieki gadu gaitā uzkrājuši pieredzi gan dziļurbumu ierīkošanā visā Latvijas teritorijā (no Jūrkalnes līdz Zilupei), gan aku aprīkošanā, atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām, artēzisko urbumu apkalpošanā un remontā, kā arī dažādu nestandarta situāciju risināšanā.